Size Özel

Hizmetlerimiz

Havuz

SPOR ÖNCESİ VEYA SONRASI

AÇIK VE KAPALI HAVUZ

Açılış Saatleri

Yarı olimpik açık ve kapalı havuzlarımızda her mevsim yüzebilirsiniz. Havuz açılış ve kapanış saatleri Spor Kompleksi ile aynıdır. Kapalı havuzun bir tarafı tamamen cam olup dışarı izleme imkanı bulunmaktadır.

Bakım ve Hijyen
Açık ve kapalı havuzlarımızın her gün değerleri kontrol edilip gerekli ilaçlaması ve bakımı yapılmaktadır. Her havuzda iki cankurtaranımız mevcuttur. Havuzlarımızın daha hijyen ve sağlık olması için bonesiz girişimiz yoktur.

DEVASA BİR SPOR SALONU HERŞEY BURADA !

HERŞEY BURADA !

Yüzme Eğitimi
Yetişkinler ve çocuklarımız için yüzme eğitimi mevcuttur. Yüzme bilmeyenler için bire bir eğitim alabileceğiniz ve kendinizi geliştirebilirsiniz güven ortamında yüze bileceksiniz. Eğitmenlerimiz sayesinde yüzme öğrenmek zorluktan çıkıp eğlenceli dakikalara dönüşmektedir.

Sauna ve Buhar Odaları
Sauna ve Buhar odası hem ortak kullanımda olup ayrıca bayanlar soyunma odasında ekstra olarak bulunmaktadır. Kapalı havuzun bir bölümünde bulunan Sauna toplamda 10 kişilik olup iki tarafı cam olarak yapılmıştır. Kapalı alan korkusu olanlar için hem ferah hemde geniştir.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

SİZE NE KADAR YAKINIZ ?

Fit 216 Spor Salonu Size Ne Kadar Yakın ?

Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Çamlıca ve çevresinde semtlere her koşulda yakın olan Fit 216 Spor Salonu ulaşım açısından çok kolay ve rahattır. Ayrıca her koşulda ulaşım mümkündür, E5 kenarında olması siz değerli üyelere kolaylık sağlamaktadır.

Avantajlı Üyelik Fırsatları