Size Özel

Hizmetlerimiz

SPA Merkezi

Fit216

SPA – WELLNESS

1 V.I.P Oda, 3 Lux Oda ile hizmete hazır; Anadolu Yakasının en büyük projesi olan Fit216 Sports Club büyüleyici atmosferiyle sessizliğin ve ruhsallığın mekânı: Fit216 Spa & Wellness.

SPA Merkezi misafir ve üyelerinin duyusal bir hoşnutluğa adım atacağı muhteşem bir varış noktası… Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir yapı..

Hedef noktamız bütünsel bedeninizin ve zihninizin memnuniyeti… Odalarımızda ve Türk hamamında uzmanlarımızın rehberliğinde size özel benzersiz bir masaj lüksünü deneyimleyebilirsiniz.

VIP VE LUX ODALAR

MASAJ ÇEŞİTLERİ!

SPA Merkezinde Masaj Çeşitleri.

Fit 216 Spor Kompleksinin en önem verdiği hizmetlerden biri olan SPA Merkezi  kompleksin gözde yeridir. V.I.P odalar ve lux odaları sayesinde Anadolu yakasının en iyi hizmet veren SPA merkezidir.

10 Farklı masaj paketi ve hamam bakımlarıyla, Fit216 SPA…
Kendinizi şehirde hiç bu kadar iyi hissetmediniz.

SELÜLİT MASAJI

Selülit  masajı ile kan akışı hızlanarak,cilt altında bulunan yağ dokularının parçalanmasına destek olunur.Öncesinde peeling yapılması masajın etkisini arttırmaktadır.

AROMA TERAPİ MASAJI

Sakinleştirici etkisi olanbitki özlerinden hazırlanmış ılık yağlarla yapılan masaj yöntemidir.Düşük tempolu ve manipülasyonların şiddetinin hafif olduğu dinlendirici ve sakinleştirici masajdır.

İSVEÇ MASAJI

Çok tercih edilmesinden dolayı, en çok bilenen masaj olarak da nitelendirilebileceğimiz İsveç masajı genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme amaçlı tercih edilen masaj türüdür. Yumuşak, orta ve beden rahatladıkça derin baskı kompozisyonu sayesinde beden rahatlayarak barındırdığı stresi bünyesinden uzaklaştırır.

DERİN DOKU MASAJI

Derin doku masajı uygulamalarını farklı kılan en önemli etken, manüplasyonların temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olmasıdır. Düşük hızda, yüksek basınç uygulayarak derin kas dokularına müdahale edilmektedir. Ayrıca vücuttan toksin atmada çok etkin bir tür olup, özellikle sert masajdan hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir masajdır.

REFLEKSOLOJİ

Özel bir masaj tekniği ile uygulanan yoğun ayak masajıdır. Ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşılır. Enerji blokajları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve kendini iyileştirme sürecine katkı sağlar.

BALİ MASAJI

Bali masajı, vücudun tamamında, fazla baskı uygulamadan, hafif ve dairesel hareketlerle enerji noktalarına bası uygulanmakta olan masaj türüdür. Özellikle stresten uzaklaşmak için masaj yaptırmak isteyen ve hassas vücutlu bireyler için ideal bir masaj türüdür.Kullanılan yağlar ve uygulanan tekniğin kan dolaşımı üzerindeki müthiş etkisi birleşince, dokuların yenilenme hızını artmakta, böylece cilt daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmaktadır.

BÖLGESEL MASAJ

ihtiyacınız olan bölgeye odaklanılan istenilen basıda uygulanan masajdır.

VÜCUT PEELİNGİ

Peeling, yıpranmış alandaki ölü deriyi soyarak alttaki taze derinin ortaya çıkmasını sağlar. Böylece daha genç görünen canlı ve parlak cilt oluşur. Derinin nefes alması ve sağlıklı olması için vücut peelinginin haftada en az 1 defa uygulanması gerekir. Bu sayede cildin nem oranını dengelenir, tazelenir ve temizlenir.Vücut peelingi gözeneklerin temizlenmesini sağladığı gibi kan dolaşımını da arttırır. Cildin elastikiyetini ve diri kalmasını sağlar. Zararlı toksinlerin vücuttan atılmasında düzenli uygulanan vücut peelinginin katkısı büyüktür

ULAŞIM KOLAYLIĞI

SİZE NE KADAR YAKINIZ ?

Fit 216 Spor Salonu Size Ne Kadar Yakın ?

Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Çamlıca ve çevresinde semtlere her koşulda yakın olan Fit 216 Spor Salonu ulaşım açısından çok kolay ve rahattır. Ayrıca her koşulda ulaşım mümkündür, E5 kenarında olması siz değerli üyelere kolaylık sağlamaktadır.

Avantajlı Üyelik Fırsatları